Nowe mieszkania powstają przy siedzibie Nyskiego Domu Kultury przy ulicy Wałowej.
Inwestycja obejmuje łącznie 36 lokali, które zostaną wykończone „pod klucz”, tj. ściany otynkowane, pomalowane, pokrycie podłóg panelami; łazienki wykończone płytkami ceramicznymi, wyposażone według projektu w wannę lub kabinę prysznicową (w zależności od metrażu), toaletę typu Geberit, umywalkę, baterie łazienkowe; na wyposażeniu aneksu kuchennego będzie płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią.
Przyszli najemcy w ramach programu “Mieszkanie na start” będą mogli starać się o dofinansowanie w postaci dopłaty do czynszu. Dofinansowanie zależeć będzie od określonych czynników, takich jak, między innymi dochód, powierzchnia danego mieszkania oraz liczba osób w nim zamieszkujących. Kwoty dofinansowania wynoszą od ok. 150 zł do ponad 500 zł. Aktualnie z dofinansowania w ramach programu “Mieszkanie na start” korzysta ok. 40% mieszkańców budynku przy ulicy Kramarskiej w Nysie.
Szczegółowe informacje na temat naboru można uzyskać w siedzibie Projekt Municypalny Nysa SIM sp. z o.o. przy ul. Marcinkowskiego 2 – 4 w Nysie oraz pod nr telefonu 798 624 494.
Kliknij -> Mieszkania na Wałowej jeszcze dostępne